Local
کنترل تردد

کنترل دسترسی یا access control به مجموعه ساز و کار های امنیتی گفته می شود که زمان و تعداد دسترسی افراد به یک مکان خاص را تعیین می کند به عبارتی دیگر  به معنی مجوز ورود یا عدم ورود یک شخص یا گروهی طبق زمانبدی مشخصی از یک مانع فیزیکی مانند درب و یا گذرگاه و مانع غیر فیزیکی مانند گذرگاه نوری می باشد. در یک مفهوم ساده تر اکسس کنترل را می توان کنترل دسترسی افراد به نقاط خاص از یک ساختمان یا وسیله با استفاده از تکنولوژی های مدرن تعریف کرد.اکسس کنترل برای مراکز امنیتی و یا پر تردد از اهمیت ویژه ای بر خوردار است. از جمله این مراکز می توان به اتاق سرور، فرودگاه ها، بانک ها، شهربازی ها، ایستگاه های مترو و.. اشاره نمود.اکسس کنترل تعیین می کند که چه کسی در چه زمانی و به چه تعداد به یک وسیله یا یک مکان خاص دسترسی داشته باشد و همین امر ضریب امنیت را به شکل قابل توجهی بالا می برد. علاوه بر این دستگاه هایی که برای کنترل دسترسی به کار می روند می توانند برای ورودی و خروجی انبار ها نیز مورد استفاده قرار گیرند.

هدف نهایی اکسس کنترل افزایش امنیت، مکان، اموال و اطلاعات است که موجب حفظ سرمایه و افزایش بهره وری می شود.
اما در نمونه های امنیتی عموما از کارت استفاده نمی شود بلکه از موارد پیشرفته تر نظیر اسکن اثر انگشت اسکن قرینه چشم استفاده می شود که مازاد بر دقت بیشتر امینت بیشتری را نیز به همراه دارد که عموما در مکان ها و مراکزی با اطلاعات ویژه استفاده می شود.

روشهای شناسایی افراد 

  •  بوسیله انواع کارت یا تگ

  •  با استفاده از کلمه عبور (Password)

  •  به بهره گیری از اثر انگشت

  •  با استفاده از فناوری تشخیص چهره

متخصصین صدرا گستر با استفاده از تجربه و دانش روز خود متناسب با نیازها و شرایط سازمان شما اقدامات لازم در جهت به طراحی و تهیه تجهیزات مورد نیاز می نمایند و پس از تاییدیه لازم اقدام به پیاده سازی و اجرا می نمایند..

 

امروزه با توجه به انتقال ویروس کرونا از طریق تماس دست و به دلیل ممنوعیت استفاده شرکت ها از دستگاه های حضور و غیاب ثبت اثر انگشت، شرکت صدرا گستر سیستم پایدار با ارائه راهکاری در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برای تردد پرسنل شما دستگاه Access control مدل  reader s-h 9798 را ارائه میکند

از ویژگی های بارز این دستگاه میتوان به :

دقت تشخیص بیش از 99%

امکان شناسایی چهره تا فاصله 1.5 متری

سرعت شناخت بسیار بالا

قابلیت امکان تشخیص بافت زنده

مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی

تشخیص چهره بدون توقف در مسیر و ......

لطفا برای اطلاعات بیش تر به قسمت تماس با ما یا دانلود پی دی اف مراجعه کنید.