Local
حفاظت پیرامونی

سیستم حفاظت پیرامونی در واقع راهکاری در جهت برقراری امنیت در پیرامون محیط مورد نظر می باشد. این سیستم ها می توانند از نظر نیاز پروژه بسیار ساده یا پیچیده باشند.

راهکارهای اولیه و ساده حفاظت پیرامونی، از نظر امنیت در سطح بسیار پایینی قرار دارند و به راحتی قابل نفوذ هستند، مثل دیوارها، سیم خاردار، و انواع نرده های فلزی یا تلفیقی از موارد ذکر شده که از دیرباز برای حفاظت از محیط پیرامون مورد استفاده قرار می گرفتند.

امروزه در مکانها یا نواحی مانند بنادر، پالایشگاه ها، مراکز نظامی، نیروگاه ها و ...  که ضریب امنیت بالاتری دارد و نیازمند نظارت بر محیطی وسیع باشد، معمولا در کنار روشهای ساده و سنتی، از سیستم های حفاظت پیرامونی پیچیده و پیشرفته استفاده می گردد.

سیستمهای حفاظت پیرامونی ارائه شده توسط شرکت صدراگستر با مراقبت از حصار پیرامون، هرگونه تعارض را در منطقه مورد نظر مشخص کرده و علاوه بر ایجاد آلارم به صورت اتوماتیک و دستور به سیستم دوربین های مداربسته جهت نمایش زون مورد تعارض بر روی صفحه نمایشگر، با مدیریت متمرکز و یکپارچه سیستمهای دیگر مانند سیستمهای اعلام و اطفا حریق، سیستمهای روشنایی، سنسورهای دزدگیر مختلف و کنترل دربها، سیستم پیجینگ و ...، مدیریتی آسان و کارآمد به همراه صرفه جویی اقصادی و افزایش قابل ملاحظه کارایی سیستمها را ایجاد خواهد نمود.